Napisali o nas:


http://www.pulsbiznes.pl/jak-sprzedac-nieruchomosc-bez-posrednika/

Jak sprzedać nieruchomość bez pośrednika?

Mobilność to słowo klucz w dzisiejszej rzeczywistości. Nierzadko się mówi, że kto posiądzie tę umiejętność ten odniesie sukces. By sprostać temu wyzwaniu człowiek musi się stale dostosowywać do nowych warunków życia i pracy. Nieodłącznym elementem tego procesu jest częsta zmiana zamieszkania.


Według potocznej opinii, kupno i sprzedaż nieruchomości to operacje, które generują stres. Na dodatek wymagają wysiłku, czasu i środków. Wcale tak nie musi być, jeśli wybierzemy najkorzystniejszy i najbardziej komfortowy sposób pozbycia się działki, domu lub mieszkania. Pomoc biura nieruchomości czy samodzielna sprzedaż – to kluczowy dylemat w tej kwestii.

Wydaje się, że jeśli dysponujemy przynajmniej ogólną wiedzą o rynku nieruchomości i mamy trochę chęci to powinniśmy wybrać tę drugą opcję. To rozwiązanie wymaga odrobiny wysiłku, ale zdecydowanie jest korzystniejsze z punktu widzenia naszych finansów. Dzięki samodzielnej sprzedaży uzyskana suma może być nawet o 5 – 10% wyższa, w stosunku do tej, którą moglibyśmy ostatecznie otrzymać przy zaangażowaniu pośrednika.

Samodzielna sprzedaż mieszkania nie jest taka trudna, jak się to powszechnie wskazuje. Wystarczy tylko pamiętać tylko o kilku najważniejszych elementach. Sprzedający musi dobrze oszacować nieruchomość oraz przygotować wszystkie niezbędne dokumenty oraz samą nieruchomość.

Obecnie osoba sprzedająca samodzielnie nieruchomość, dzięki wirtualnej sieci, ma bardzo ułatwione zadanie. Może choćby skorzystać z internetowego biura ogłoszeńhttp://www.odwlasciciela.pl. Serwis swoim użytkownikom zapewnia wiele udogodnień, co sprawia, że przez cały proces sprzedaży można szybko i sprawnie przejść. Umożliwia publikację oferty na wielu współpracujących z nim portalach równocześnie.

Zainteresowany wypełnia tylko jeden formularz (zamiast wypełniania wielu przy dodawaniu ogłoszeń do każdego serwisu z osobna) oraz uiszcza jedną opłatę. To bardzo korzystne rozwiązanie. Dzięki temu, sprzedający przy pomocy jednego anonsu, bez angażowania dużego budżetu może dotrzeć ze swoją ofertą do dużej rzeszy potencjalnych klientów. Ponadto serwis oferuje możliwość zamówienia baneru, który może zostać zamocowany na balkonie mieszkania lub ogrodzeniu domu. Na rynku nieruchomości to sprawdzony instrument, który pozwala wypromować ofertę wśród mieszkańców dzielnicy i miasta.

Samodzielna sprzedaż mieszkania to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Wypełnienie jednego formularza zajmuje o wiele mniej czasu niż konieczność kilkukrotnego kontaktu z biurem nieruchomości. Dodatkowo ogłoszenie można dodać do serwisu w dogodnym dla siebie czasie, nawet w nocy. A co najważniejsze, koszt sprzedaży nieruchomości z pomocą internetowego biura jest korzystniejszy finansowo. Nie musimy uiszczać prowizji pośrednikowi. Oczywiście, o czym nie można zapomnieć, samodzielna sprzedaż nieruchomości, poza korzyściami wymiernymi, daje także olbrzymią satysfakcję. Warto ją odczuć.
http://www.businesstimes.pl/?p=58191

Zarabianie na nieruchomościach – sprzedaż i wynajem. Jak szukać potencjalnych klientów?

W Polsce wciąż jest mocno zakorzenione poczucie własności. Mieszkanie wolimy kupić – nawet jeżeli wiąże się to z koniecznością wzięcia kredytu – niż wynajmować. Nie brakuje jednak osób, które decydują się inwestować w nieruchomości pod wynajem. Bez względu na to czy chcemy sprzedać swoją nieruchomość czy ją wynająć musimy zacząć od poszukiwania klienta który będzie zainteresowany naszą ofertą.


O tym, że inwestowanie w nieruchomości – zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe – jest opłacalne, przekonują specjaliści. Wskazują oni, że rynek wciąż nie jest nasycony. Opinie czy bardziej opłacalne jest nabywanie nieruchomości pod wynajem czy też w celu dalszej odsprzedaży są podzielone. Bez wątpienia, w obu powyższych przypadkach nasz potencjalny zysk z inwestycji w nieruchomość będzie zależał od tego czy znajdziemy klienta zainteresowanego naszym mieszkaniem, domem lub lokalem.

W poszukiwaniach potencjalnych nabywców i najemców mogą nam pomóc biura nieruchomości. Jednak w przypadku takiej usługi musimy się liczyć z prowizją sięgającą często kilku lub kilkunastu tysięcy złotych a to z kolei znacząco umniejszy nasz planowany zysk z inwestycji w nieruchomość. Jako inwestor dbający o optymalizację kosztów możemy się zdecydować na samodzielne poszukiwanie klientów, najbardziej oczywistym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zamieszczenie ogłoszenia w Internecie. Do wyboru mamy liczne portale nieruchomościowe.

O czym musimy pamiętać, gdy zamieszczamy ogłoszenie?

Skoro wystawienie ogłoszenia to zupełna podstawa, by zainteresować ofertą potencjalnych najemców lub nabywców, konieczne jest, aby właściciel nieruchomości miał świadomość, jak należy skonstruować anons i na jakich portalach go umieścić. Ważne jest, żeby opis był szczegółowy, a zdjęcia dobrej jakości. Warto podkreślić w opisie, że jest to „ogłoszenie bezpośrednie” czy „oferta bezpośrednia” gdyż poszukujący nieruchomości chętniej zainteresują się ogłoszeniami bez pośrednika, dodanymi bezpośrednio przez właściciela.

Na jakich portalach najlepiej umieścić ogłoszenia? Serwisy można podzielić na regionalne i ogólnopolskie. Zdecydowana większość wymaga jednak od zainteresowanego rejestracji przed dodaniem ogłoszenia. Część chce również, by ogłoszeniodawca uiścił opłatę, i to niekoniecznie tylko wówczas, gdy jest zainteresowany promowaniem anonsu lub jego wyróżnieniem – najczęściej wniesienie opłaty jest obligatoryjne.

Innowacyjne rozwiązanie czyli internetowe biuro ogłoszeń

Jak oszczędzić czas i pieniądze, kiedy zamieszcza się ogłoszenie o swojej nieruchomości? O ile właściciel jednej może sobie pozwolić na poświęcenie czasu, by przygotować ogłoszenia i umieścić je w wielu portalach, o tyle inwestorzy dysponujący kilkoma lokalami są zmuszeni korzystać z usług osób trzecich. Na rynku jest już jednak dostępne innowacyjne narzędzie, za pomocą którego można dodać ogłoszenie do wielu serwisów ogłoszeniowych na raz. O czym mowa?

W sieci z powodzeniem działa innowacyjny serwis: www.odwlasciciela.pl. Na czym polega jego nowoczesność? Zainteresowanym właścicielom nieruchomości którzy chcą opublikować ogłoszenie lub ofertę bezpośrednią, pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Jest to możliwe? Wspomniany serwis został zaprojektowany tak, że umożliwia zamieszczenie ogłoszenia o wynajmie czy sprzedaży nieruchomości w prawie 100 portalach na raz. Wypełniamy jeden formularz, uiszczamy jednorazową opłatę. Oferta nieruchomości zamieszczana za pośrednictwem tego internetowego biura ogłoszeń rozlewa się po Internecie trafiając zarówno do małych regionalnych portali ogłoszeniowych jak również do największych ogólnopolskich serwisów takich jak gratka.pl, otodom.pl czy domiporta.pl Dzięki temu mamy pewność, że do któregokolwiek serwisu ogłoszeniowego nasz potencjalny nabywca czy najemca nie zajrzy trafi tam na naszą ofertę.

Zaoszczędź czas i pieniądze – dodaj ogłoszenie do wielu portali na raz

Niewątpliwym atutem skorzystania z wymienionego serwisu jest możliwość zaoszczędzenia zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dodając ogłoszenie do wybranych portali za pomocą takiego generatora ogłoszeń jakim bez wątpienia jest serwis www.odwlasciciela.pl, właściciel nieruchomości nie musi dokonywać kilkudziesięciu rejestracji i mozolnie wklejać tego samego opisu oraz zdjęć do wielu serwisów ogłoszeniowych.

Poza kwestią zaoszczędzenia czasu nie można zapomnieć o możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Coraz więcej portali wymaga uiszczenia opłaty za publikację w wysokości od kilku do kilkudziesięciu złotych. Decydując się na zamieszczenie ogłoszenia przez wymieniony serwis, klient określa, przez jaki czas anons ma być widoczny w Internecie – 30, 60 czy 90 dni. Od liczby dni jest uzależniona wysokość opłat. Wynoszą one odpowiednio: 59 zł, 119 zł i 149 zł. Jest to zdecydowanie mniejsza kwota niż w przypadku samodzielnej publikacji w serwisach ogłoszeniowych.

Ile możesz zarobić?

Właściciele nieruchomości, którzy zdecydują się na wynajem czy sprzedaż nieruchomości w które zainwestowali powinni pamiętać, że ich zarobek jest uzależniony od wielu czynników. Specjaliści wskazują, że najlepszą cenę za mieszkanie czy lokal użytkowy mają szansę wynegocjować ci, których nieruchomość jest położona w centrum miasta, wykończona czy wyposażona w niezbędne sprzęty.

Coraz więcej wynajmujących i nabywców chce, by mieszkanie, na które się zdecydują, było przestronne i komfortowe. Eksperci podkreślają, że nawet drobny remont czy wstawienie mebli lepszej jakości może znacznie podnieść wartość nieruchomości i sprawić, że to właściciel nieruchomości będzie przebierał wśród grona potencjalnych klientów.

W opinii specjalistów, w zależności od standardu mieszkania, miejsca jego położenia czy dodatkowych udogodnień średnia roczna rentowność w przypadku wynajmu może wynieść od 3 do nawet 6%.
http://osnews.pl/internetowe-biuro-ogloszen-zaoszczedz-czas-i-pieniadze/

Internetowe biuro ogłoszeń – zaoszczędź czas i pieniądze!


W sieci już od kilku lat działa internetowe biuro ogłoszeń, pozwalające właścicielom nieruchomości na zamieszczenie ogłoszeń na wielu portalach jednocześnie. Bez konieczności wypełniania wielu formularzy, bez konieczności płacenia za każdą publikację z osobna a co najważniejsze bez prowizji od sprzedaży czy wynajmu. Innowacyjne rozwiązanie cieszy się coraz większym uznaniem użytkowników o czym świadczą pozytywne opinie wielu internautów i jest skierowane m.in. do właścicieli nieruchomości, którzy zarabiają na wynajmie.

Osoby zamieszczające ogłoszenia możemy podzielić, biorąc pod uwagę częstotliwość publikowania przez nich anonsów. Są użytkownicy, którzy korzystają z portali ogłoszeniowych jedynie sporadycznie, i tacy, którzy dają ogłoszenia cyklicznie. Do drugiej grupy użytkowników należą np. właściciele nieruchomości szukający najemców.

Zamieszczanie ogłoszeń o nieruchomościach przeznaczonych pod wynajem jest zadaniem mozolnym, bo większość serwisów z ogłoszeniami wymaga nie tylko wniesienia opłaty za opublikowanie anonsu, lecz także dokonania rejestracji. Wiąże się ona z koniecznością wypełnienia formularza składającego się najczęściej z wielu pól – poza imieniem i nazwiskiem często niezbędne jest też określenie swoich zainteresowań czy podanie numeru telefonu. Wszystko to sprawia, że często lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowego biura ogłoszeń (przez niektórych nazywanego po prostu dodawarka ogłoszeń lub generator ogłoszeń) w którym wypełniając jeden formularz i uiszczając jednorazową opłatę można wysłać swoją ofertę do wielu portali na raz.

Dopasowanie do potrzeb klientów

Problemów, na które mogą się natknąć właściciele nieruchomości, zamieszczając ogłoszenia, jest wiele. Jednym z najpopularniejszych jest niedopasowanie serwisu – może się ono przejawiać choćby brakiem kategorii „nieruchomości”. Internetowe biuro ogłoszeń działające pod adresem internetowym www.odwlasciciela.pl zostało stworzone z myślą o właścicielach nieruchomości, którzy chcą wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość.

W bazie serwisu znajduje się obecnie ponad 100 portali ogłoszeniowych, w których jest kategoria „nieruchomości”. Oznacza to, że klient ma pewność, iż z jego ogłoszeniem będą mogli się zapoznać potencjalni najemcy. Warto przy tym dodać, że baza ogłoszeń jest wciąż aktualizowana i zwiększana o kolejne portale. W tej chwili można w niej znaleźć serwisy zarówno regionalne, jak i o zasięgu ogólnopolskim np. gratka.pl otodom.pl czy domiporta.pl

Z myślą o oszczędnościach dodaj ogłoszenie nieruchomości

Dlaczego właścicielom nieruchomości opłaca się korzystać z wymienionego serwisu? Powodów jest wiele, ale głównym jest możliwość zaoszczędzenia zarówno pieniędzy, jak i czasu. W zależności od tego, przez jaki czas ogłoszenie będzie widoczne na poszczególnych portalach, klient zapłaci odpowiednio: 59 zł za 30 dni, 119 zł za 60 dni lub 149 zł za 90 dni. Rozwiązanie to się opłaca, bo jest tańsze niż wykupienie dostępu w poszczególnych portalach czy opłacenie pośrednika.

Ponieważ właściciel nieruchomości umieszcza tylko jedno ogłoszenie, oszczędza również czas – nie musi dokonywać rejestracji na każdym serwisie. W praktyce oszczędności są znaczne. A czas zaoszczędzony na publikowaniu ogłoszeń zainteresowany może wykorzystać na odpowiadanie na wiadomości czy oprowadzanie po nieruchomościach potencjalnych najemców lub nabywców.

Tak najszybciej znajdziesz najemcę

Niewątpliwą zaletą internetowych biur ogłoszeń jest to, że pozwalają na szybkie opublikowanie ogłoszeń na najpopularniejszych serwisach nieruchomościowych. Ponieważ współcześnie zdecydowana większość osób zainteresowanych wynajmem poszukuje ciekawych ofert właśnie na portalach ogłoszeniowych, rozwiązanie to jest korzystne – pozwala na szybkie wynajęcie nieruchomości. To kolejny powód, dla którego warto się zdecydować na skorzystanie z usług internetowego biura ogłoszeń.
http://www.yp.pl/magazyn/inne/wynajmij-korzystnie-mieszkanie-i-oszczedzaj-czas--1533.html

Wynajmij korzystnie mieszkanie i oszczędzaj czas!

Wakacje to czas, gdy mieszkania i apartamenty wynajmują turyści. Na początku września lokali mieszkalnych poszukują z kolei uczniowie i studenci. Jeżeli chcesz wynająć posiadaną nieruchomość po korzystnej cenie, powinieneś wiedzieć, że wcale nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dodawanie ogłoszeń. Możesz skorzystać z opcji cieszącej się coraz większą popularnością wśród internautów dodających ogłoszenia swoich nieruchomości.


Specjaliści podkreślają, że wynajęcie mieszkania nie jest wcale łatwą sprawą, mimo że lokalu poszukuje całkiem spora grupa osób. Z uwagi na dużą konkurencję każdy właściciel nieruchomości, który chce zarabiać na wynajmie, musi się liczyć z koniecznością zrobienia dobrych zdjęć i przygotowania dokładnego opisu, zachęcającego do bliższego zapoznania się z ofertą.

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć, masz dwie możliwości: możesz zdecydować się na współpracę z biurem nieruchomości, choć wówczas nie masz pewności, że pośrednik zrobi wszystko, byś zaczął zarabiać; możesz również wziąć sprawy w swoje ręce. W przypadku drugiego rozwiązania niezbędne będzie umieszczenie ogłoszeń w sieci.

Ogłoszenie – to połowa sukcesu

Rozwój technologii sprawił, że dziś informacji szukamy przede wszystkim w sieci. Skoro tak, to jako osoba zainteresowana wynajęciem nieruchomości powinieneś właśnie tam umieścić ogłoszenie. W internecie prężnie działa przynajmniej kilkadziesiąt serwisów ogłoszeniowych. Część jest zupełnie bezpłatna, część pobiera opłaty. Większość dba jednak o promocję strony, a ogłoszenia są segregowane w poszczególnych kategoriach, co ułatwia ich wyszukiwanie.

Ponieważ ogłoszenie powinno być dokładne i precyzyjnie określać przedmiot wynajmu, niezbędne jest wykonanie dobrych zdjęć i przygotowanie opisu. Z uwagi na to, że większość serwisów z ogłoszeniami wymaga, by użytkownik dokonał rejestracji przed zamieszczeniem oferty, operacja może zająć od kilku do nawet kilkunastu minut. Co zrobić, aby zaoszczędzić czas?

Internetowe biuro ogłoszeń

Dodawanie ogłoszeń do wielu serwisów jest zadaniem czasochłonnym. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, rozwiązaniem może być skorzystanie z innowacyjnego portalu www.odwlasciciela.pl którego działanie cieszy się rosnącym zainteresowaniem internautów i bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Powstał on z myślą o wszystkich właścicielach nieruchomości, którzy chcą dodać ofertę wynajmu lub sprzedaży swojej nieruchomości do wielu portali na raz.

Na czym polega innowacyjność wymienionego serwisu? Pozwala on na dodanie ogłoszenia do około 100 portali. Na liście serwisów ogłoszeniowych do których możesz dodać ofertę za pośrednictwem www.odwlasciciela.pl znajdują się zarówno największe ogólnopolskie portale takie jak gratka.pl, otodom.pl czy domiporta.pl jak również serwisy regionalne. Jako klient możesz wybrać czas, przez jaki ogłoszenie będzie widoczny dla potencjalnych klientów. Obecnie możesz się zdecydować na opcję 30-, 60- i 90-dniową. Koszty są następujące: 59 zł, 119 zł i 149 zł. Rozwiązanie to jest tańsze niż każdorazowe płacenie za wystawienie ogłoszenia, a ponadto eliminuje konieczność rejestrowania się na każdym z wybranych portali.

Opłacalne rozwiązanie

Skorzystanie z innowacyjnego internetowego biura ogłoszeń pozwala właścicielowi nieruchomości na wzbudzenie zainteresowania ofertą u szerokiego grona odbiorców, czyli osób aktualnie poszukujących mieszkania, domu czy lokalu usługowego, gdzie będą mogły prowadzić działalność gospodarczą. To najłatwiejszy sposób, by znaleźć potencjalnego najemcę, który będzie w stanie zaakceptować oferowane warunki wynajmu.
http://di.com.pl/sprzedawaj-lub-wynajmuj-w-wygodny-sposob-przez-internet-52882

Sprzedawaj lub wynajmuj w wygodny sposób przez Internet

(Dziennik Internautów - di.com.pl), 21-08-2015, 10:34

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w dzisiejszych czasach nie należy do najłatwiejszych, pomimo że mamy nieograniczone możliwości w tym zakresie. Problem jednak tkwi w tym, że w Internecie z dnia na dzień powstaje coraz więcej portali internetowych, za pośrednictwem których można opublikować swoje ogłoszenie. To powoduje, że należałoby umieścić swoją ofertę na kilkudziesięciu stronach, aby dotrzeć do większości osób, które poszukują nowego lokum. Jest jednak jedno rozwiązanie, które mocno ułatwia dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.

Portal internetowy www.odwlasciciela.pl został stworzony z myślą o tych, którzy chcą sprzedać bądź wynająć swoją nieruchomość przy niewielkim nakładzie pracy i przeznaczając na to minimalną ilość czasu. Wypełniając formularz na stronie, w którym opisujesz swoją nieruchomość, a następnie dokonując stosownej płatności, umieszczasz swoje ogłoszenie na około 100 najważniejszych portalach min. gratka.pl, otodom.pl, domiporta.pl czy nieruchomosci.pl. Co więcej, dodawanie ogłoszeń działa w sposób zautomatyzowany i Twoja oferta pojawia się na portalach ogłoszeniowych w przeciągu 24 godzin. Takie rozwiązanie jest szczególnie kierowane do osób zapracowanych, którzy w ferworze codziennej pracy nie mają czasu na dopilnowanie swoich spraw związanych ze sprzedażą domu.

Decydując się na usługę internetowego biura ogłoszeń www.odwlasciciela.pl, sam decydujesz, na jaki czas chcesz dodać swoje ogłoszenie do wielu portali internetowych. Koszty rozkładają się następująco:

• 30dni – 59 zł
• 60dni – 119 zł
• 90dni – 149 zł

Biorąc pod uwagę dwa podstawowe kryteria tzn. cenę oraz konieczność wypełnienia tylko jednego formularzu, można stwierdzić, że oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. Szczególnie, że dodając ogłoszenie do wielu portali na raz mamy szansę na znalezienie nabywcy lub najemcy samodzielnie, oszczędzając nie małe pieniądze na usługach biura nieruchomości. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na sprzedaż bądź wynajem mieszkania, możesz skorzystać z sugestii specjalistów podczas formułowania ogłoszenia.

To jednak nie wszystko, co oferuje ten innowacyjny portal przez niektórych określany jako dodawarka ogłoszeń czy generator ogłoszeń. Oprócz tego, że ogłoszenie można uzupełnić zdjęciami mieszkania, istnieje możliwość skorzystania z usługi przygotowania i dostarczenia banneru reklamowego. Umieszczając go na nieruchomości jeszcze bardziej zwrócisz uwagę i zainteresowanie potencjalnych Klientów. W przeciągu 5 dni od zamówienia banneru, kurier dostarcza go bezpośrednio do zamawiającego. Jego koszt to 50 zł plus 20 zł za przesyłkę kurierską.

Innowacyjne rozwiązanie

Portal jednak nie poprzestaje na samym rozpowszechnianiu ogłoszeń oraz ofert bezpośrednich dodawanych przez właścicieli nieruchomości. Wychodząc naprzeciw swoim Klientom, na terenie Poznania pomaga skompletować dokumenty, które są niezbędne do dokonania sprzedaży. Klienci z całej Polski mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Jest to możliwe poprzez wypełnienie stosownego formularzu na stronie internetowej, po czym doradca kredytowy kontaktuje się z osobą zainteresowaną.

Portal www.odwlasciciela.pl to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu zminimalizowanie kosztów oraz zaoszczędzenie czasu związane ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Niekiedy pomimo atrakcyjnej oferty osoba nie jest w stanie sprzedać czy wynająć swojego mieszkania, ponieważ nie ma czasu lub nie potrafi dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych Klientów. Ta strona internetowa jest w stanie rozwiązać wszystkie te problemy.

Bezpośrednie oferty nieruchomości - dodawanie ogłoszeń do wielu portali - bezpośrednie ogłoszenia nieruchomości

Zapraszamy wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy chcą je sprzedać bądź wynająć, aby skorzystali z oferty naszego serwisu OdWłaściciela.pl. To wspaniały serwis informacyjno-ogłoszeniowy, który przyczynia się do umieszczenia i zaprezentowania odpowiedniej oferty sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Dzięki temu nawiązuje się kontakt i zawiera bezpośrednią umowę między użytkownikiem naszego serwisu, a oferentem. Poprzez nasz serwis można umieścić ogłoszenia bezpośrednie, która trafiają na wiele innych portali ogłoszeniowych, które są objęte ofertą. Na stronie przedstawiliśmy portale ogłoszeniowe nieruchomości, z którymi nasi klienci mogą się dokładnie zapoznać.

Dodaj do 100 portali ogłoszenie wynajmu bądź sprzedaży nieruchomości i czekaj na szybki telefon od zainteresowanych klientów. Staje się to możliwe, ponieważ oferty bezpośrednie są bardzo dobrze przedstawione za pomocą prezentacji sprzedaży bądź najmu nieruchomości. Pozwala to na nawiązanie szybkiego kontaktu z oferentem, który zdecyduje się na bezpośrednią negocjację z użytkownikiem, czyli właścicielem nieruchomości. Warto zaznaczyć, że administrator w żadnym stopniu nie pośredniczy w takim kontakcie i nie świadczy usług pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Administrator odpowiada tylko za prezentowanie w serwisie usług związanych z utworzeniem i administrowaniem konta Oferenta oraz przetwarzaniem i prezentacją ogłoszenia.

Takie internetowe biuro ogłoszeń prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu korzystamy z jak najlepszych portali ogłoszeniowych. Są one bardzo popularne w sieci i korzysta z nich ogromna ilość potencjalnych klientów sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Wystarczy tylko wykorzystać ofertę dodaj do stu portali, aby móc ułatwić sobie właściwe zarządzanie nieruchomością i pozyskać na jej rzecz odpowiednie zainteresowania. W naszym serwisie przedstawiamy ogłoszenia bezpośrednio przygotowywane przez właścicieli nieruchomości.

Jak utworzyć ogłoszenie? Zgłoś się do nas, a bardzo szybko postaramy się o wynajem bądź sprzedaż Twojej nieruchomości. Poprzez internetowe biuro ogłoszeń Twoją ofertę zaprezentujemy na największych portalach. Codziennie z nich korzysta miliony osób, które poszukują takich nieruchomości jak: mieszkanie, dom, local użytkowy bądź działka budowlana. To pozwoli Ci na szybkie pozyskanie właściwego kontrahenta, bez ponoszenia kosztów związanych z prowizją dla pośrednika.

U nas prezentowane są zarówno oferty komercyjne takie jak biura do wynajęcia, lokale handlowe, magazyny oraz hale. Jak również oferty prywatne dotyczące lokali mieszkalnych i domów. Prezentujemy ogłoszenia zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Wszystkie te oferty są dodawane bezpośrednio przez właściciela nieruchomości, bez prowizji od nabywcy lub najemcy.

Od naszych klientów oczekujemy ogłoszeń bezpośrednich, które dodaje się za pomocą prostego formularza, który pojawia się na naszej stronie serwisu. W nim należy opisać ofertę, korzystając z naszych wszelkich wskazówek. Jest możliwość dodania odpowiedniej ilości zdjęć nieruchomości. Na samym końcu dokonujemy płatności, dzięki czemu ogłoszenie w przeciągu kilku chwil pojawia się w 100 najważniejszych portalach ogłoszeniowych. Całą publikacją takich ogłoszeń zajmujemy się osobiście za pomocą nowoczesnej dodawarki. Dodawanie ogłoszeń do portali - najlepsza lista portali ogłoszeniowych nieruchomości (wszystkie portale nieruchomości); ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio - dodawanie ogłoszeń nieruchomości do wielu portali.

Korzystając z naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości masz pewność, że zadbasz o jej wynajem bądź sprzedaż bez ponoszenia kosztów prowizji. W przeciągu kilku minut wypełniasz formularz. Pamiętaj o dodaniu zdjęć, które uczynią Twoje ogłoszenie bardziej atrakcyjnym. Po dokonaniu płatności możesz przejrzeć listę portali, na których to zostało umieszczone Twoje ogłoszenie nieruchomości. Możesz więc oczekiwać, że potencjalny nabywca badź najemca znajdzie to ogłoszenie w krótkim czasie od jego wstawienia. W takim ogłoszeniu wystawiający ma możliwość zaprezentowania bezpośredniego kontaktu do siebie. Oznacza to, że samodzielnie prowadzi rozmowy z zainteresowanymi klientami. Podczas takich rozmów postaraj się im bezpośrednio ukazać nieruchomość, jak i wynegocjować jak najlepsze warunki. Nie płacisz więc wysokiej prowizji za pośrednictwo w czasie sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

Na nasze portale nieruchomości ogłoszenia są dostępne przez cały czas. Zapewniamy, że publikacja pojedynczego ogłoszenia odbywa się w przeciągu 48 godzin, ogłoszenia są dodawane na czas 30 dni, 60dni lub 90 dni. Z cennikiem publikacji ogłoszeń można się dokładnie zapoznać. Należy jednak pamiętać, że decydując się na najdłuższą promocję oferta miesięczna publikowana jest w cenie promocyjnej. Wszyscy użytkownicy podczas przygotowywania ogłoszenia mogą jeszcze zamówić banner reklamowy, który przedstawi nieruchomości ogłoszenia prywatne, co wpłynie na zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów.

W naszym serwisie przygotowaliśmy jeszcze usługi dodatkowe poza dodawanie ogłoszeń do portali. Na przykład oferujemy pomoc podczas weryfikacji i skompletowania dokumentów, które są niezbędne podczas transakcji sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo na terenie Polski udzielamy nabywcy nieruchomości pomocy związanej ze zdobyciem korzystnego kredytu hipotecznego. Jest więc wiele powodów, aby wybrać bezpośrednie oferty nieruchomości, których przygotowanie i publikacja odbywa się błyskawicznie. Nasze dodawanie ogłoszeń do 100 portali odbywa się w sposób zautomatyzowany. Po uzyskaniu wszelkich informacji na temat ogłoszenia, opisu nieruchomości, wybranych zdjęć i danych kontaktowych decydujemy się na ich szybkie dodanie do całej bazy. Zapewnia to nam doskonała dodawarka ogłoszeń, która działa w oparciu o aktualnę listę portali ogłoszeniowych nieruchomości.

Chętnie udzilimy Ci dokładniejszych wskazówek, jak dodawać ogłoszenie do wielu portali na raz. W naszym serwisie przygotowaliśmy jeszcze specjalny regulamin, z którym nasi klienci mogą się dobrze zapoznać. Również z niego wynika, że dodawanie ogłoszeń nieruchomości w naszym Internetowym biurze ogłoszeń odbywa się w wyznaczonym terminie, jak i za odpowiednią, a zarazem niską opłatą. Dzięki nam pojawiają się bezpośrednie oferty od właściciela, co umożliwia szybki wynajem bądź sprzedaż nieruchomości bez żadnych pośredników. Dodawarka ogłoszeń na naszej stronie jest niezawodna tak więc dodawanie ofert nieruchomości odbywa się szybko i sprawnie. Wybierz więc pewne i sprawdzone dodawanie ogłoszeń nieruchomości. Ogłoś swoją nieruchomość z nami w 100 serwisach ogłoszeniowych. Twoja oferta nieruchomości szybko trafi do Internetu, potencjalni nabywcy i najemcy będą mogli ją znaleźć, dzięki temu Twoje bezpośrednie ogłoszenie nieruchomości szybko znajdzie zainteresowanych nabywców i najemców.

Dodaj ogłoszenie nieruchomości a my zajmiemy się eksportem oferty do wielu portali ogłoszeniowych. Dodaj ofertę nieruchomości za naszym pośrednictwem do wielu serwisów – to się na prawdę opłaca. Oferty bezpośrednie naszych użytkowników szybko trafiają do Internetu. Ogłoszenia bezpośrednie to najlepszy sposób aby znaleźć klienta na nieruchomość.