Jednak z pośrednikiem?

Usługa „Jednak z pośrednikiem?” realizowana jest na terenie Poznania.

NIE CHCESZ PŁACIĆ WYGÓROWANYCH PROWIZJI ALE CHCIAŁBYŚ ABY W PRZEPROWADZENIU TRANSAKCJI SPRZEDAŻY TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI WSPARLI CIĘ PROFESJONALIŚCI POSIADAJĄCY WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ?!?

Na czym polega usługa?

Nie będziesz musiał stać w kolejkach do różnych urzędów, zaoszczędzisz czas a my dla Ciebie skompletujemy i zweryfikujemy dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości. Przygotujemy umowę przedwstępną. Dostarczymy dokumenty do notariusza którego wybierzesz sam lub którego my możemy Tobie polecić i od którego uzyskasz znaczny rabat w związku z korzystaniem z naszych usług.


Jaki jest dokładny zakres usługi?
  1. Weryfikacja i skompletowanie dokumentów nieruchomości niezbędnych do sprzedaży nieruchomości.
  2. Przygotowanie projektu umowy przedwstępnej cywilnoprawnej w oparciu o wcześniej skompletowane dane i dokumenty dot. nieruchomości
  3. Przygotowanie i dostarczenie protokołu zdawczo - odbiorczego

Cena usługi dotycząca transakcji sprzedaży lokalu mieszkalnego: 599zł + 100zł na obowiązujące opłaty urzędowe za wydanie zaświadczeń i odpisów.

Cena usługi w przypadku sprzedaży działki lub domu negocjowana jest indywidualnie z uwzględnieniem ilości dokumentów niezbędnych do skompletowania.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TĄ USŁUGĄ TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB TELEFONICZNIE „kontakt”

Kontakt

Imię i nazwisko:

Adres e-mail: *

Numer telefonu:

Wiadomość*: