Dodaj nieruchomość do 100 portali nieruchomości

sprzedam nieruchomość w centrum Osięcin

425000 zł 220 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
886
Oferta nr: 21772
Wyślij ogłoszenie na e-maila
Lokalizacja
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
radziejowski
Miasto / Gmina
Osięciny
Kod pocztowy
88-220
Dzielnica / Wieś
-
Ulica
plac bohaterów powstania warszawy
Działka
Powierzchnia
1930 m2
Wymiary
-
Rodzaj działki
budowlana
Media
prąd, woda, kanalizacja
Ogrodzenie
siatka
Kształt
prostokąt
Informacje
Dojazd
asfalt
Okolica
apteka, PKS, plac zabaw
Cena
425000 zł
Opis
Z przyjemnością pragnę zaprezentować nieruchomość inwestycyjną, która stanowi idealną okazję dla ludzi przedsiębiorczych. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w samym sercu miasteczka Osięciny i ma potencjał zarówno jako nieruchomość przeznaczona na lokale mieszkalne, jak i usługowe. Oto szczegóły oferty:
Lokalizacja:
Adres: Plac Bohaterów Powstania Warszawy 28
Miasto: Osięciny
Powierzchnia działki: 1930 m2
Powierzchnia budynku: 120m2
Opis: Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie jednorodzinnej. Kamienica została wybudowana w stylu modernistycznym. Powierzchnia zabudowy wynosi 120m2. Na tyłach budynku znajduje się działka o łącznej powierzchni 1930m2. Całość znajduje się w samym centrum miasteczka, w którym skupiona jest większość lokali usługowych. Naprzeciwko znajduje się park o nazwie „Skwer Osięciny”. Istotne jest, że pomimo swojego podeszłego wieku, budynek nie jest wpisany na listę zabytków prowadzoną przez właściwego konserwatora, co znacznie ułatwia jego ewentualne modyfikacje.
Aktualnie na działce znajduje się budynek mieszkalny w postaci kamienicy opisanej powyżej.
Działka posiada potencjał do rozbudowy lub przekształcenia w nowy obiekt.
Doskonałe położenie w centrum miasteczka, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień usługowych oraz komunikacyjnych.
Możliwości Inwestycyjne:
Istnieje możliwość przekształcenia obiektu na lokale mieszkalne, co stanowi atrakcyjną opcję dla osób poszukujących inwestycji w pewny rynek nieruchomości na wynajem, co w obecnej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej stanowi duży potencjał inwestycyjny.
Ponadto istnieje możliwość stworzenia przestrzeni usługowych, takich jak restauracje, kawiarnie, biura, lub sklepy, co przyczyni się do rozwoju biznesu w tej lokalizacji. Obecnie w budynku znajduje się jeden lokal usługowy, który utrzymuje się w tym miejscu przez wiele lat.
Dużym plusem jest wielkość gruntu, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, który można w pełni zaadaptować według własnej potrzeby, tworząc wyjątkową przestrzeń mieszkalną lub usługową dla obywateli samych Osięcin jak również okolicznych wsi.
Cena: 425 000 PLN (słownie czterysta dwadzieścia pięć tysięcy złotych 00/100)
Możliwość negocjacji
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów dotyczących tej inwestycji. To unikalna okazja dla przedsiębiorczych inwestorów, którzy chcą zainwestować w nieruchomość o dużym potencjale zwrotu z inwestycji.

Kontakt: Wojciech Szkudlarz pełnomocnik właściciela nieruchomości.
Imię i nazwisko sprzedawcy: [Imię i nazwisko]
Numer telefonu: 886-254615
Adres e-mail: wojtek.szkudlarz@gmail.com

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany.

Nie przegap tej okazji, aby stać się właścicielem nieruchomości o dużych możliwościach inwestycyjnych położonej w dogodnej lokalizacji!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.