Menu

Cena: 890000 zł

Cena za m2: 2967 zł


737 ... ... pokaż numer
Wyślij wiadomość


Drukuj ogłoszenie

Wyślij na e-maila

Oferta nr: 3836

Wyślij ogłoszenie na e-maila

Lokalizacja
małopolskie
bocheński
Żegocina
-
-
-
Zobacz na mapie
Dom
Wtórny
dworek
cegła
dachówka ceramiczna
częściowo
zewnętrzny
1995
-
2
300 m2
300 m2
8
częściowo wymienione
nie wymienione
-
jednorodzinny
własne gazowe – junkers
prąd, prąd (siła), woda, gaz, kanalizacja
Działka
1500 m2
-
zagospodarowana
tak
Informacje
asfalt
basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa
890000 zł
Opis
Wyjątkowy, dom-dworek z 1995 roku, ca. 300 m2 powierzchni całkowitej, 8 pokoi (4 sypialnie) w stylu wili typu polskiego na działce o powierzchni 15 ar w miejscowości gminnej Żegocina pow. Bocheński - 50 km od Krakowa.Dojazd do nieruchomości jednostronny od strony południowej bezpośrednio z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Dobra dostępność komunikacyjna – w pobliżu 300 m do centrum znajduje się przystanek prywatnych tanich linii busowych odjeżdżających co 30 minut do Krakowa W dalszym sąsiedztwie znajdują się nieruchomości gruntowe zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum wsi. W bliskiej odległości znajdują się szkoły wszystkich stopni, przychodnia zdrowia, spółdzielnia zdrowia, poczta, przedszkola, urząd gminy i centra handlowe. Okolica zadbana, wysokie poczucie bezpieczeństwa. Oddziaływanie czynników środowiskowych takich jak: hałas, spaliny, smog, natężenie ruchu ulicznego nie występuje. W pobliżu tereny z dużą ilości zieleni, lasy, pola uprawne łąki. Żegocina jest położona u podnóża Beskidu Wyspowego , w okolicy jest wyciąg narciarski na górze Kamionna w miejscowości Laskowa oddalonej o 5 km.Budynek mieszkalny - jednorodzinny wolnostojący, składający się z parteru i piętra. Budynek został wybudowany z cegły i ocieplony. Bardzo solidna konstrukcja fundamentów , muru i dachu z piękną, mocną dachówką ceramiczną. Posiada okna drewniane z nowoczesnymi podwójnymi szybami. Pokoje z parkietami i deskami.

Dom posiada kuchnię, garderobę dwie łazienki, pralnię, 8 pokoi w tym: 4 sypialnie, salon, bibliotekę, na piętrze pracownię artystyczną. Taras i balkon. Położony na działce 15 arowej z dużym osobnym garażem i solidną wiatą na samochód, ogrodem i stawkiem. Ogrodzony. Dom jest bardzo jasny ma dużo okien. Drzwi wewnętrzne wykonane z drewna.

Salon ma około 50 m kw.

Kuchnia 16 m kw.

Biblioteka 35 m kw.

Pracownia 30 m kw.

Sypialnie - każda po 16 m kw.

Dom ma zasilanie gazowe, ogrzewanie, prąd i wodę i kanalizację gminną.

Pokaż mniej
Informacje dodatkowe
Teren zamknięty
Żywopłot
Siatka
Węglowe
Gazowe
Prąd
Gaz
Internet
Telefon
Kanalizacja
Woda
Asfaltowy
Las
Góry
Strych
Piwnica
Garaż
Mapa
Szacunkowa wycena nieruchomości
Na bazie rzeczywistych cen kupna-sprzedaży z bazy urban.one Dowiedz się więcej

Mapa

Wyślij

*
tel: 737480750