Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją (bezpośrednio)

550000 zł 13095 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
697
Oferta nr: 41825
Kod pocztowy
31-930
Piętro
6
Liczba pięter
6
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy budynku
1956
Informacje
Okolica
basen, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus, tramwaj, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa
Wysokość czynszu
550 zł
Mieszkanie
Liczba pokoi
2
Powierzchnia użytkowa
42 m2
Media
prąd, woda, gaz, telefon, internet, TV kablowa
Pomieszczenia dodatkowe
piwnica
Opis
Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,50 m², położone na 6. (ostatnim) piętrze w zadbanym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej i dobrze skomunikowanej części Nowej Huty – os. Centrum C.

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela – kupujący nie ponosi prowizji.

Układ mieszkania:
• 2 niezależne pokoje, w tym salon z klimatyzacją
• osobna, widna kuchnia
• łazienka z WC

Standard i wyposażenie:
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 roku, obejmujący:
• wymianę instalacji elektrycznej (licznik trójfazowy)
• nową instalację wodno-kanalizacyjną oraz gazową
• rozprowadzenie instalacji światłowodowej w całym mieszkaniu

Wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone, z imponującą wysokością pomieszczeń – aż 3,20 m, co daje poczucie przestrzeni. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, zapewniająca komfort w cieplejsze dni.

Kuchnia:
• nowoczesna zabudowa na wymiar
• pełne wyposażenie AGD: kuchenka gazowo-elektryczna z piekarnikiem
• sprzęty wymienione w ostatnich 5 latach: zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa

Media i budynek:
• ogrzewanie miejskie (MPEC)
• ciepła woda obecnie z piecyka gazowego (planowane podłączenie budynku do sieci ciepłej wody użytkowej w 2027 roku)
• w budynku wymieniona instalacja elektryczna
• ostatnie piętro zostało docieplone i objęte termoizolacją, co poprawia komfort cieplny mieszkania