Ogłaszamy nieruchomości w ponad 100 portalach
850000 zł 5667 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
607
Oferta nr: 4676
Wyślij ogłoszenie na e-maila
Lokalizacja
Województwo
małopolskie
Powiat
krakowski
Miasto / Gmina
Zielonki
Kod pocztowy
32-088
Dzielnica / Wieś
-
Ulica
Brzozowa
Dom
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
wolnostojący
Materiał budowlany
beton komórkowy
Pokrycie dachu
dachówka ceramiczna
Podpiwniczenie
nie
Garaż
w budynku
Rok budowy budynku
2020
Elewacja
tak
Liczba kondygnacji
2
Powierzchnia całkowita
208 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Liczba pokoi
5
Okna
nowe PCV
Instalacje
wymienione
Stan budynku
do wykończenia
Charakter
jednorodzinny
Ogrzewanie
własne gazowe
Media
prąd, prąd (siła), woda, gaz, kanalizacja
Działka
Powierzchnia
630 m2
Wymiary
19x33
Zagospodarowanie działki
zagospodarowana
Ogrodzenie
tak
Informacje
Dojazd
asfalt
Okolica
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, PKS, autobus, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa
Cena
850000 zł
Opis
Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia wolnostojący dom jednorodzinny z garażem zlokalizowany w kameralnym, zamkniętym osiedlu czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w miejscowości Przybysławice gmina Zielonki.
Nie sprzedajemy "dziury w ziemi", wizualizacji czy obietnic. Budynki zostały zrealizowane w stanie deweloperskim i posiadają pozwolenie na użytkowanie. Dzięki temu unikają Państwo ewentualnej groźby nieterminowego wykonania, zmiany ceny, lub robienia oszczędności w trakcie budowy.
1. Lokalizacja.
Miejscowość Przybysławice położona jest na wzgórzu w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego w pobliżu malowniczej Doliny Prądnika, ponad 100m nad poziomem Krakowa, co zapewnia świeże powietrze bez krakowskiego smogu. Sama działka ma wyjątkowe, widokowe położenie i otoczona jest terenami zielonymi. Jej południowe nachylenie sprawia, że każdy dom jest bardzo dobrze doświetlony. Z każdego budynku roztacza się widok na zieloną okolicę, Kraków, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy z kopcem Kościuszki i Piłsudskiego oraz góry. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne wyłącznie w luźnej zabudowie co zwiększa poczucie prywatności mieszkańców. Budynki znajdują się przy bocznej ulicy od drogi Skała-Kraków. To idealne miejsce zarówno do odpoczynku od zgiełku miasta, ale jednocześnie lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z Krakowem. W odległości ok. 100m znajduje się przystanek, a komunikacja kursuje co kilka minut. W podobnej odległości znajdują się dwa sklepy spożywcze oraz pizzeria, dzięki czemu w kilka minut, bez potrzeby jazdy samochodem można zrobić zakupy. Obecnie w odległości ok. 300m budowany jest przez gminę Zielonki nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny wraz z pływalnią szkolną, salą gimnastyczną oraz boiskiem sportowym. Osoby aktywne fizycznie ucieszy fakt, że przez Przybysławice przebiegają szlaki turystyczne, którymi można dotrzeć do pobliskiej Korzkwi z pięknym zamkiem, urokliwej Doliny Prądnika, czy do Ojcowa. Bez konieczności poruszania się ruchliwymi ulicami lub kłopotliwego przewożenia rowerów można sobie organizować wycieczki rowerowe, lub po prostu pospacerować po cichej i spokojnej okolicy. Sama inwestycja została zlokalizowana na ponad 28 arowej działce co zapewnia bardzo dużo przestrzeni dla mieszkańców oraz komfort życia. Odległość między domami to aż około 21m co znacząco wpływa na poczucie prywatności oraz sprawia, że nawet w najkrótsze dni sąsiednie budynki się nie zacieniają.
2. Budynki.
Wyjątkowe miejsce wymagało także stworzenia wyjątkowego projektu domów oraz przemyślanego zagospodarowania terenu. Udało się to osiągnąć poprzez indywidualny projekt, dzięki czemu budynki są funkcjonalne i znakomicie wpisują się w działkę oraz otoczenie. Domy cechuje szlachetna prostota nowoczesnej bryły z wyjątkowymi elewacjami z jednoczesnym poszanowaniem miejsca, w którym zostały wybudowane a nawet je wmacniają. Domy zostały wybudowane z materiałów najwyższej jakości. Dość wspomnieć, że ściany zostały wykonane z betonu komórkowego firmy Termalica, który używany jest w budownictwie energooszczędnym i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, okna 3-szybowe firmy OKNOPLAST profil PIXEL z 7-mio letnią gwarancją oraz pokrycie dachu z płaskiej dachówki ceramicznej firmy Meyer-Holsen model Piano, która uznawana jest za najlepszą i najbardziej płaską dachówkę ceramiczną na rynku, z 40-sto letnią pełną gwarancją, czego nie oferuje żaden inny producent. Układ funkcjonalny w budynkach został zaprojektowany w taki sposób, że zgodnie z naturalnym rytmem dnia kuchnia została zlokalizowana w południowo-wschodniej części domu z dużymi panoramicznymi przeszkleniami, tak, aby zapewnić maksymalnie dużo naturalnego światła od wczesnych godzin porannych kiedy przygotowuje się śniadanie. Natomiast jadalnia i salon zostały zlokalizowane w części południowo-zachodniej z dużymi przeszkleniami, tak, aby móc cieszyć się dniem do ostatnich promieni zachodzącego słońca. Z salonu jest także bezpośrednie wyjście na około 20m2 taras. Budynki zapewniają komfort mieszkania, ale także szanują prywatność mieszkańców całego osiedla. W związku z tym żadne okna z pomieszczeń mieszkalnych w poszczególnych domach "nie patrzą" sąsiadowi w okna salonu, kuchni, jadali czy sypialni ani nawet na taras czy ogród, co sprawia, że można się czuć dużo bardziej swobodnie. W samym budynku na parterze został zlokalizowany garaż z miejscem na opony, rowery czy kosiarkę, wiatrołap, łazienka, pokój (gabinet), salon, jadalnia, kuchnia i spiżarka (kotłownia). Na piętrze znajdują się cztery sypialnie, garderoba, pralnia oraz łazienka. Do dyspozycji mieszkańców jest także dodatkowo strych o powierzchni ok. 50m2. Ogród z nasadzeniami został zagospodarowany oraz została posiana trawa co sprawia, że już na etapie prac wykończeniowych w budynku w pełni można z niego korzystać.
3. Komfort
Dla zapewnienia komforu mieszkania wysokość pomieszczeń to aż około 2,7m, bez widocznych elementów konstrukcyjnych (belki stropowe itp.) co znacząco wpływa na jakość życia i sprawia, że nie ma wrażenia przytłoczenia i ograniczenia możliwości aranżacji wnętrz, natomiast ściana kolankowa na piętrze ma wysokość aż około 1,75m co praktycznie rozwiązuje problemy z ustawieniem mebli, łóżka itp. Zastosowanie lukarn spowodowało, że jeden z pokoi na piętrze w całości ma pełną wysokość natomiast drugi jedynie niewielki skos. Oddzielna garderoba sprawia, że można ograniczyć ilość szaf w pokojach. Nie do przecenienia jest także oddzielna pralnia i duża łazienka z możliwością zabudowy dwóch umywalek. W celu zapewnienia najlepszego doświetlenia pomieszczeń zastosowano stolarkę okienną firmy OKNOPLAST profil PIXEL, która zapewnia nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu w porównaniu ze standardowymi oknami. Dla zapewnienia bezpieczeństwa została zamontowana instalacja alarmowa oraz instalacja do monitoringu na zewnątrz domów. Dla podniesienia komfortu mieszkania we wszyskich oknach zostały zamontowane elektryczne rolety zewnętrzne z możliwością sterownia pilotem oraz, co jest rzadkością na rynku, telefonem komórkowym. Ponadto na parterze i piętrze została wykonana instalacja do rekuperacji w celu zapewnienia świeżego powietrza w budynku bez strat ciepła oraz instalacja klimatyzacji, która zapewnia zarówno przyjemny chłód w gorące dni, ale także może ogrzewać dom w okresach przejściowych kiedy instalacja ogrzewania jest wyłączona lub osuszać. W całym domu wykonano także komfortowe ogrzewanie podłogowe. Do każdego budynku został doprowadzony światłowód, natomiast w każdym pokoju znajduje się kabel do podłączenia internetu, dzięki czemu, mając na uwadze choćby obecną pandemię, która wymusiła w wielu przypadkach konieczność zdalnej pracy z domu, możemy w łatwy sposób dostosować dowolny pokój na tymczasowe biuro z szybkim i pewnym internetem.
Z pewnością jakość zastosowanych materiałów, praca nad detalem, oraz wszystkie zastosowane rozwiązania sprawiają, że nasze budynki zdecydowanie wybijają się ponad rynek nieruchomości popularnych (powszechnych) i można je zaliczyć do nieruchomości premium. Nasze budynki oferują luksus rozumiany jako jakość życia.

Zapraszamy do obejrzenia.

Napisz wiadomość do Właściciela nieruchomości

*