Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Luksusowy Apartament Stare Miasto Gdańsk, Stara Stocznia 8

1997000 zł 28529 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
501
Oferta nr: 23513
Kod pocztowy
80-862
Dzielnica / Wieś
Stare Miasto
Ulica
Stara Stocznia 8
Budynek
Rynek
Wtórny
Piętro
6
Liczba pięter
6
Rodzaj budynku
Apartamentowiec
Rok budowy budynku
2023
Informacje
Okolica
fitness, basen, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, lotnisko, autobus, kolej podmiejska, tramwaj, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa
Wysokość czynszu
850 zł
Mieszkanie
Liczba pokoi
3
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Media
prąd, woda, ciepła woda miejska, ciepła woda własna, telefon, internet, TV kablowa
Pomieszczenia dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe
Opis
Apartament 70 m² | Brabank – Gdańsk Stare Miasto | Luksus i inwestycja 12–14% rocznie

Ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, położony bezpośrednio nad Motławą, w najbardziej reprezentacyjnej części Starego Miasta.

Opis nieruchomości:

Powierzchnia: 70 m² + taras z drewnem egzotycznym
Układ: salon z aneksem (28,5 m²), 2 przestronne sypialnie (16 m² i 13 m²), 2 garderoby, łazienka, hol
Wysokość pomieszczeń: 3,0 m | duże, drewniano-aluminiowe przeszklenia
Styl: Modern Classic – jasna elegancja + design Art Deco (Northern Lighting)
AGD premium: Liebherr, Bosch, Teka | podłogówka w łazience
W cenie:

Miejsce w hali garażowej + przestronna komórka lokatorska (99.000 zł)
Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców: sauna, siłownia, yoga, masaże, sala klubowa
Warunki zakupu:

Faktura VAT 8% – możliwość zwrotu przy najmie
Brak PCC 2% i prowizji pośrednictwa
Dlaczego warto:

Stopa zwrotu 12–14% rocznie

Gotowy do natychmiastowego najmu lub zamieszkania

Topowa lokalizacja – przy nabrzeżu i zabytkowym bulwarze

Pełna obsługa najmu – zysk pasywny, elastyczne korzystanie

Stabilna inwestycja w czasie inflacji – realna ochrona kapitału

Otoczenie:

Spacerem do Dworca Głównego, Filharmonii, Muzeum II Wojny Światowej, Teatru Szekspirowskiego i topowych restauracji. Doskonała komunikacja: szybki dojazd na lotnisko i A1/S7.