Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Jasne mieszkanie z loggią i szeroką panoramą Kielc, 3 pokoje, 54 m²

375000 zł 6944 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
880
Oferta nr: 40907
Piętro
9
Liczba pięter
10
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy budynku
1970
Informacje
Okolica
apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa
Wysokość czynszu
712 zł
Mieszkanie
Liczba pokoi
3
Powierzchnia użytkowa
54 m2
Media
prąd, woda, ciepła woda miejska, gaz, telefon, internet, TV kablowa
Pomieszczenia dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe
Opis
Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m², położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na Osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Z okien i przestronnej loggii rozciąga się szeroka panorama miasta - widok na Kadzielnię, centrum Kielc oraz pasmo Gór Świętokrzyskich.

Mieszkanie jest puste i gotowe do aranżacji według własnego pomysłu. We wszystkich pokojach zachowana oryginalna podłoga z prawdziwego drewna - parkiet mozaikowy w dobrym stanie.

Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na loggię, dwie oddzielne sypialnie oraz oddzielna kuchnia z oknem.

Łazienka i osobne WC zostały w pełni wyremontowane - nowoczesne kafelki, podwieszana miska WC ze spłuczką w ścianie, narożna wanna, sufitowe oświetlenie halogenowe oraz drabinkowy grzejnik. Remont wykonano ok. 7 lat temu i pomieszczenia prezentują się bardzo dobrze. W sypialni zabudowa z litego drewna dębowego na całą ścianę.