Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Sprzedam udział w mieszkaniu, 2 pokoje, Kielce

149625 zł 3253 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
41
Oferta nr: 41201
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Powierzchnia użytkowa
46 m2
Opis
OGŁOSZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w § 5a ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ogłasza, że w siedzibie Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach, przy ulicy Częstochowskiej 20, pok. 102 (I piętro), 7 maja 2026 roku, godz. 11:00, odbędzie się pierwsza licytacja udziału (1/2) w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Lokal mieszkalny położony jest w Kielcach przy ulicy Raciborskiego 14/24, pow. 46,2 m2. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Kielcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KI1L/00200033/9. Oszacowana wartość udziału w nieruchomości wynosi 199.500,00 zł. Cena wywoławcza, za którą udział można nabyć w terminie pierwszej licytacji wynosi 75% oszacowanej wartości nieruchomości tj. 149.625,00 zł. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłacenie wadium. Wysokość wadium jakie licytant przystępujący do licytacji powinien złożyć wynosi 1/10 części oszacowanej wartości nieruchomości tj. 19.950,00 zł
Wadium ma być wpłacone na konto organu egzekucyjnego. Wadium uznaje się za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na rachunku najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma się odbyć licytacja. W treści przelewu proszę zamieścić: „wadium – licytacja nieruchomości KI1L/00200033/9”.
Rachunek organu egzekucyjnego:
NBP/O Kielce 42 1010 1238 0850 1013 9120 1000
tel. kontaktowy – 41 3647216, 601750447
Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach zastrzega sobie prawo odwołania licytacji bez podania przyczyny.
FAQ
Jaka jest powierzchnia nieruchomości?
Metraż nieruchomości to 46 m².
Jaka jest cena?
Cena sprzedaży została ustalona na poziomie 149625 zł.
Ile pokoi ma mieszkanie?
Układ mieszkania obejmuje 2 pokoje.
Jaka jest wysokość czynszu?
Opłaty miesięczne to około zł.
Na którym piętrze znajduje się mieszkanie?
Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku.
Jakie jest ogrzewanie?
Rodzaj ogrzewania: miejskie.