Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Idealne mieszkanie lub biuro w bardzo dobrej lokalizacji.

666900 zł 12125 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
486
Oferta nr: 41226
Kod pocztowy
50-566
Piętro
3
Liczba pięter
10
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy budynku
1972
Informacje
Okolica
fitness, basen, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, tramwaj, centrum handlowe, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa
Wysokość czynszu
1060 zł
Mieszkanie
Liczba pokoi
2
Powierzchnia użytkowa
55 m2
Media
prąd, woda, ciepła woda miejska, gaz, telefon, internet, TV kablowa
Pomieszczenia dodatkowe
piwnica
Opis
Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z salonem oraz aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 55m2 położone niedaleko Hali Kupców przy ul. Ślicznej.

Mieszkanie nadaje się zarówno na lokal mieszkalny jak i biuro.

Mieszkanie z potencjałem dla rodzin z dziećmi - w pobliżu kilka placów zabaw, szkoła, przedszkole.

Mieszkanie z potencjałem dla pracujących - otwarte biuro z aneksem kuchennym.

Atutem tego mieszkania jest otwarta przestrzeń łącząca kuchnię z salonem, (rzadkość w tych blokach) do aranżacji według uznania jako salon lub biuro.

W obrębie 1500 metrów znajdują się:
- Biblioteka Miejska
- markety: Kaufland, Biedronka, Lidl, Stokrotka
- drogeria: Rossmann, Hebe
- centrum handlowe: Wroclavia
- kino Cinema City
- Aquapark Wrocław
- lodowisko Spiska
- przedszkole i szkoła podstawowa

Komunikacja miejsca pozwala na szybki i łatwy dojazd do Dworca i Rynku.
Duża dostępność tramwajów i autobusów.

Bardzo ważne, że mieszkanie jest tak zlokalizowane, że jest ciche i nie słychać nadmiernego ruchu ulicznego ani tramwajów.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz jest możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu przy bloku, który jest dla mieszkańców.

Łazienka oraz WC stanowią jedno pomieszczenie.
Przedpokój połączono z pokojem i kuchnią tworząc pokój dzienny z aneksem kuchennym.