Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

Dom w zabudowie szeregowej Kędzierzyn-Koźle

890000 zł 6496 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
604
Oferta nr: 41706
Kod pocztowy
47-225
Dzielnica / Wieś
-
Ulica
1 Czerwca
Rok budowy budynku
2017
Elewacja
-
Liczba kondygnacji
2
Powierzchnia całkowita
137 m2
Powierzchnia użytkowa
137 m2
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Okolica
basen, przychodnia/szpital, autobus, plac zabaw, szkoła podstawowa
Cena
890000 zł
Opis
Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Kędzierzynie Koźlu na oś.Blachownia.

Dom o powierzchni całkowitej 137 m wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym. (rok budowy 2017)

Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny z zasobnikiem cwu.(na parterze i w łazience na pierwszym piętrze ogrzewanie podłogowe, w pokojach grzejniki.) Kominek w salonie.

Działka o powierzchni 1.7 ara.

Okna trzyszybowe ,wszystkie wyposażone w rolety elektryczne.

Zadaszenie od strony ogródka oraz od wejścia do domu.

Taras i wjazd do garażu wykostkowany.

Klimatyzacja w dwóch sypialniach.

Osiedle zamknięte, bramy otwierane pilotem.

Dostęp do sieci internetowej.

Przystanek autobusowy obok bramy wjazdowej. Po sąsiedzku szkoła podstawowa. W pobliżu przychodnia lekarska.

Cena 890 tyś zł do negocjacji
FAQ
Jaka jest powierzchnia nieruchomości?
Nieruchomość ma metraż 137 m².
Jaka jest cena?
Koszt zakupu tej nieruchomości to 890000 zł.
Ile pokoi ma dom?
Dom oferuje 5 funkcjonalne pokoje.
Jaka jest powierzchnia działki?
Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 170 m².
Czy dom posiada garaż?
W budynku znajduje się garaż typu w budynku.
Jaki jest stan budynku?