Dodaj nieruchomość do wielu portali nieruchomości

BEZPOŚREDNIO KAWALERKA W BLOKU BLISKO MANUFAKTURY OBOK PARKU

1499 zł 60 zł / m2
Skontaktuj się
z właścicielem
789
Oferta nr: 41732
Kod pocztowy
91-438
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy budynku
-
Informacje
Okolica
zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, autobus, tramwaj, centrum handlowe
Mieszkanie
Liczba pokoi
1
Powierzchnia użytkowa
25 m2
Media
prąd, woda, ciepła woda miejska, gaz, internet
Pomieszczenia dodatkowe
-
Opis
BEZPOŚREDNIO (bez pośredników) kawalerka W BLOKU blisko Manufaktury obok odnowionego parku miejskiego i Starego Rynku w pełni umeblowana. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz.

W mieszkaniu znajdują się:
- wygodna część dzienna z miejscem do spania,

Bardzo dobra lokalizacja:
- obok Starego Rynku i parku Staromiejskiego,
- kilka minut od Manufaktury,
- blisko komunikacji miejskiej,
doskonała komunikacja z całą Łodzią - tramwajem, autobusem czy rowerem dotrzesz wszędzie szybko i wygodnie,
- w pobliżu sklepy,(trzy Biedronki, Netto), w pobliżu restauracje i punkty usługowe,

Koszty:
- czynsz najmu: 1499 zł,
- opłaty eksploatacyjne: 361,86 zł,
- dodatkowo prąd, woda i gaz według zużycia,
- kaucja zwrotna: 2000 zł.

Mieszkanie CICHE za oknem mnóstwo zieleni, widok na zieleń . Za blokiem duży park. Lokal oddalony również od hałasu miejskiego, tzn. nie przy ulicy, w głębi osiedla kilku bloków z cegły. Bliskość parków i terenów rekreacyjnych pozwala odetchnąć w zieleni bez opuszczania centrum.
Mieszkanie w bloku, spokojni sąsiedzi. Mieszkanie położone na piętrze co oznacza ciszę i pełną prywatność i brak hałaśliwych sąsiadów.